İKİLİ OYUN


Colin Krisel ile James Krisel ikilisinin hem senaryo hem de yönetmen koltuklarında ortak oldukları, Zack Averi, Udo Kier ve Brian Cox gibi oyunculaırn başrollerini paylaştıkları, gerilim türünün çok güzel bir örneği olan Last Moment of Clarityfilminin ımdb puanı ise 5.2’dir.

Sitemiz Türkçe dublajlı filmleri sayfalarında sizleir 4k film tarzında karşılayacak olan filmin konusu, Sam ve Sam’in ruh eşini kaybedişi sonrası başına gelen gerilim dolu olaylara dayanmaktadır. Sam ile Georgia’nın aşkları dillere destandır. Birbirlerine deli gibi aşık bu çifti kötü bir kader sonsuza dek ayırdığında Sam için hayat da bitmiş demektir. Sam bir süre ne yapacağını bilmez halde oradan oraya gezerken bir gün bir sinemaya girer ve izlediği filmdeki kadın oyuncunun kaybettiği hayatnın aşkı olduğunu düşünür. Gördüğü kişinin eski aşkı olduğuna kimseyi inandıramayan Sam, her ne olursa olsun bu kadın oyuncuya ulaşmaya ve onun gerçekten de Georgia olup olmadığını kendi gözleriyle görmeye karar verir.

Sam için bu kadın oyuncuyu görmek demek eski aşkını yeniden kazanmak demektir ve düşündüğü gibi de olur. Ancak bu sefer hiçbir şey zannettiği gibi olmaz ve Sam başını belalı bir mafya ile derde sokar. Buna rağmen ona halen aşık olan Sam bir süre bu mafya ile savaşır ancak ortada Sam’in de anlayamadığı bir şeyler vardır. Sam aşkı Georgia’dan tam üç yıldır ayrı kalmıştır ve bu üç yıl Sam’den çok şey götürmüş ve onu neredeyse farklı bir kişi yapmıştır. Bir yandan kayıp aşkını yeniden bulmanın sevinci, bir yandan mafya ile olan sorunları diğer bir yandan ise kendisinde olan ve daha hiç fark etmediği değişiklikler arasında Sam kendini tamamen yeni bir savaşın içinde bulur. Acaba Sam kendinden alınan üç yılın hesabını nasıl soracaktır? Bu mafya baskısına karşı koyabilecek midir? Bu kadın oyuncu gerçekten bir zamanlar delice âşık olduğu ve bir gün aniden kaybettiği eski sevgilisi Georgia mıdır?

Recent Posts

See All