KENDİNİ KURTAR


2 Ekim 2020 tarihinde gösterime girdikten sonra oldukça olumlu yorumlar almayı başaran ve bu yüzden de ımdb platformu üzerinde kendisine 5.8 gini ortalama üstü bir puanı sabitlemiş olan Save Yourselves! İsimli komedi ve bilim kurgu filminin hem yönetmenlik hem de senarist koltuklarında oturan isimler Alex Huston Fischer ve Elenor Wilson’dır. Bir saat otuz üç dakikalık bu eğlenceli filmin başrolleri ise Sunita Mani, John Reynolds ve Ben Sinclair arasında paylaştırılmıştır.

Sitemize siz komedi filmi severler için Türkçe dublaj versiyonu ve 4k film versiyonu ile de eklemiş olduğumuz filmde; Bir uzaylı istilası ve bu istilanın başta sevimli olduğunu düşündüren ancak giderek tehlikeli ve korkutucu bir hal alması sonucu genç bir yeni evli çiftin yaşadıkları anlatılmaktadır.

Su ve Jack, Brooklyn’de yaşamakta olan genç ve yeni evli bir çifttir. Su ve Jack hayatlarında teknolojiye çok fazla yer vermekte ve bu yüzden de bazen gerçek hayatı ve birlikteliklerini unutmaktalardır. Fakat günlerden bir gün Su ve Jack bir yerde arkadaşları Ralph ile karşılaşırlar ve kısa bir derin konuşma ardına, bir süreliğine evliliklerine odaklanmaları ve teknolojiden de uzak kalmaları gerektiğine karar verirler. Su ve Jack artık kararlarını vermişlerdir ve bir haftalığına da olsa tüm teknolojik aletlerden uzak kalacaklardır ve bunun için de en harika yer, dostları Ralph’ın ormanın içinde ve gözlerden uzak bir yerde olan kulübesidir.

Tam de Su ve Jack baş başa teknolojisiz bir hayata başladıklarında, düşünülemez şey gerçek olur ve uzaylılar gezegenimizi istila ederler. Tabi bu durumdan genç çiftimizin haberi yoktur çünkü onlar teknolojisiz bir haftaya başlamışlardır. Ancak ne olursa olsun böyle bir olay, teknoloji olmasa da hemen duyulur ve bu yüzden de genç çiftimiz uzaylı istilasından haberdar olurlar, ancak bu duruma hazırlıklı değillerdir ve biraz da harekete geçmek için geç kalmışlardır. Şimdiyse Su ve Jack bu durumdan kurtulmak ve kendilerine gerçekten güvenli bir yer bulmak için yollara koyulurlar ama böyle bir durumda kim kime güvenebilir ki?