The Little Things

Updated: Apr 23, 2021The Little Things yani isminin kendi dilimizde Türkçe karşılığı olan Küçük İpuçları isimli suç, dram ve gerilim türündeki film ilk kez 28 Ocak 2021 tarihinde tüm dünya ile aynı anda internet üzerinden vizyona girmiş ve tek seferde dünyanın dört bir yanından sinema severlerle buluşmasını gerçekleştirmiştir. Filmin yönetmenlik koltuğuna bakıldığında koltuğun arkasında yazan isim ise John Lee Hancock ismidir. John Lee Hancock, filmin hem yönetmenliğini yapmış hem de senaryosunu yazmıştır.

John Lee Hancock’un, The Little Things yani tam Türkçe karşılığı ile Küçük İpuçları filmi çıkışından sonra dünyanın en büyük film veritabanı ve puanlama sistemi olan IMDB üzerinde 6,3 gibi bir puan alarak ortalamanın üstünde bir yer edinmiştir. IMDB’deki başarılı puanının yanı sıra aynı zamanda The Little Things filmi 1 kez altın küre ödüllerine de aday gösterilmiştir.

Kadrosu yıldızlarla dolu olan filmin başrol oyuncularına bakıldığı zaman 2 Oscar ödülünün yanı sıra künyesine 80’den fazla ödül ve 150’den fazla adaylık bulunan Hollywood’un efsaneleşmiş isimlerinden Denzel Washington, en son Bohemian Rapsody filminin Fredie Mercury’si olarak oldukça büyük övgü ve başarı toplayan, 1 kez Oscar ödülü almış olan son zamanların yükselen yıldızlarından Rami Malek ve Suicide Squad filminin Joker’i, Oscar ödüllü Jared Leto isimleri karşımıza çıkmakta.

4k film izle sayfamıza yeni eklenen filmde; The Little Things yani Küçük İpuçları isimli film, adından da yola çıkılabileceği üzere suç ve aksiyon ağırlıklı bir film olarak karşımıza çıkıyor. 1990 yılında, otobanda arabasıyla seyahat etmekte olan bir kadın, motosikletli birisi tarafından takip edilmektedir ve bu takip, kadının girdiği benzin istasyonuna kadar sürer. Kadının sığınmak için girdiği benzin istasyonu da kapalı çıkınca, ortaya çıkan sonuç o gece hiç iç açıcı olmamıştır. Bundan yıllar sonra Bakersfield isimli bölgede görevli olan Joe “Deke” Deacon isimli vekil şerif, Los Angeles’ta yakın zamanda işlenen bir cinayetle ilgili olarak Los Angeles Şerif departmanına çağırılır. Olay yerine yeni atanan Jimmy Baxter ile eski bir cinayetle bağlantılı olduğunu düşündüğü bu cinayeti çözmesi için görevlendirilen Joe “Deke” Deacon, yeni ortağıyla, bir suç araştırmasına atılır.


Yönetmen John Lee Hancock

OyuncularChris Bauer, Denzel Washington, Jared Leto, Rami Malek

Yapım2021 FilmleriABD

TürDram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

KategoriYabancı Filmler - 4K

DilTürkçe Dublaj / Türkçe Altyazılı