Tutsak Kalpler


Korkunç bir aşk üçlemesi, kıskanç bir koca, aşkı küllere karışmış bir kadın ve zaten yıkılmakta olan bu evliliği tamamen temelinden sarsan genç ve yakışıklı bir âşık. Sitemizde siz Hint filmi severler için özenle seçip, 4k film izle olarak yer verdiğimiz ve muhteşem bir olay döngüsünü anlatan Tutsak Kalpler filmi bir kadının başından geçen talihsiz ve hatta korkunç olaylar serisini anlatmaktadır.

Genç Lata ve eşi uzun zamandır evliliklerinin eskisi gitmediğini fark etseler de yine de evliliklerini güzel bir şekilde sürdürmeye çalışan bir çifttir. Ancak Lata uzun zamandır eski ateşi ve mutluluğu evliliğinde hissetmemektedir. Yine de bu duruma ses çıkarmayan Lata sıradan hayatına devam ederken bir an da neye uğradığını şaşırır ve karşına aniden çıkan yakışıklı ve genç bir adama gönlünü kaptırır.

Lata bir süre boyunca kendini tutar ve eşine ihanet etmekten kaçınır. Ancak bu genç adam Lata’yı bulduğu her fırsatta baştan çıkarmak için elinden geleni ardına koymaz. Bu duruma daha fazla sessiz kalamayan Lata kendini bu yeni ve çekici aşığın kollarına bırakır. Ancak Lata suçluluk duygusu ile yanıp tutuşmaktadır. Tam da yine böyle bir an da Lata’nın aklına dahi gelmeyecek bir olay gerçekleşir. Lata’nın eşi korkunç bir patlamada ölür ve olay polise devrettiğinde de Lata giderek suçlu durumuna düşmeye başlar.

Polisten bir şey saklayamayacağını anlayan Lata tüm bildiklerini ve başına gelenleri anlattıkça polis Lata’ya bir koca katili bakmaya başlar. Ama Lata suçlu olmadığını ve tek suçunun başka bir adama âşık olmak olduğunu savunur ancak yavaş yavaş ortaya çıkan deliller bu durumun tam aksini işaret etmektedir. Acaba Lata gerçekten de kocasını yeni aşığı için mi öldürmüştür? Kocasının ölümü sadece bir kaza mıdır? Yoksa tüm bu olan olayların ardında Lata’nın bile aklına gelmeyen başka planlar mı yatmaktadır? Lata koca katili damgasından kurtulabilecek midir? Düşünülmeyen gerçek olacak ve Lata ömrünü hapiste mi geçirecektir?